Home / Slide / Suni Çim Uygulamaları

Suni Çim Uygulamaları

Suni Çim Kaplama Nedir?

Doğal çime yakın çift renkli görünümüyle sadece futbol, tenis gibi spor zeminlerinin haricinde peyzaj, dekoratif amaçlı da kullanılmaktadır.

Suni Çim Kaplama Nerelerde Uygulanır?

Halı Sahalar, Tenis Kortları, Dekorastif Alanlarda kullanılır.

Alt Zeminin Ne Olması Gereklidir?

Suni Çim Kaplama uygulamasının yapılabilmesi için zemin asfalt ya da beton olmalıdır. Başka hiçbir zemin üzerine uygulama yapılmaz.

Suni Çim Kaplama Nasıl Uygulanır?

Zemini tamamlanan halı saha artık suni çimi uygulanmaya hazır hale gelmiştir.

  • Keçe ve Halı Saha çiminin Saha Yüzeyine Serilmesi: Öncelikle, müşterinin tercihi doğrultusunda saha yüzeyine keçe açılır. Keçe üzerine saha ölçülerine göre özel olarak üretilmiş olan sentetik çim rulolar açılarak ruloların tamamı sahanın yüzeyini kapatacak şekilde sahaya serilir.
  • Ruloların Ek yerlerinin kesimi ve yapıştırılması: Halı Saha yüzeyine serilen Sentetik Çim Rulolarının kenarları düzgün bir biçimde kesilerek birbirine ek yapılmasına hazır hale getirilir. Daha Sonra Ek yeri Bandı üzerine uygulanan tutkal vasıtası ile iki rulo aralarında boşluk kalmayacak şekilde yapıştırılır. Bu şekilde sahanın tüm ruloları birbirine yapıştırılarak tek parça haline getirilir.
  • Halı Saha Oyun Çizgilerinin Yerleştirilmesi: Ek yerlerinin birleştirilmesi işlemini takiben saha projesine uygun olarak belirlenen tüm çizgiler suni çim halılar içerisine yerleştirilir.
  • Halı Saha Dolgusunun Yapılması: Ek yerlerinin birleştirilmesi ve çizgilerin montajı işlemini takiben halı saha artık dolgu yapmaya hazır hale gelmiştir.
  • Halı Saha Yüzeyinin Fırçalanması ve Oyuna Hazır Hale Getirilmesi: Dolgusu tamamlanan halı saha yüzeyi düzenli ve sürekli olarak fırçalanarak kullanıma hazır hale getirilerek müşteriye teslim edilir.
Suni Çim Kaplama Fiyatları

Suni Çim Kaplama Fiyatları uygulanacak yerin metrajına, seçilen malzemenin kalitesine, kaplama türüne göre değişmektedir.

fotograf-galerisi

Suni Çim Kaplama

Suni Çim Zemin,
Suni Çim Zemin Kaplama,
Suni Çim Zemin Kaplama Fiyatları,
Suni Çim Zemin Kaplama Firmaları,
Suni Çim Zemin Kaplama Uygulama,
Suni Çim Zemin Kaplama Yapan Firmalar,
Suni Çim Zemin Kaplama Maliyeti,
Suni Çim Zemin Kaplama m2 Fiyatı,
Suni Çim Zemin Kaplama Nasıl Yapılır,
Suni Çim Zemin Kaplama Teknik Şartnamesi,
Suni Çim Zemin Kaplama Nedir,
Suni Çim Zemin Kaplama Fiyatı,
Suni Çim Zemin Kaplama Boya Fiyatları,
Suni Çim Zemin Kaplama Malzemeleri,
Suni Çim Zemin Kaplama Yapanlar,
Suni Çim Zemin Kaplama Ustaları,
Suni Çim Zemin Kaplama Sistemleri,

Pet Walks, Wedding Market, Walk in Dentist, Aspa Yapı, Pendik Dişçi, Aspa Tercüme, Egenur Modaevi, Copy Center, Web Tasarım, Yakın Bilgi, Alüminyum, Ataşehir Dişçi, Günsped, Uni Kargo, Aspa Hurda, Kadıköy Gelinlik, Arda Kauçuk, Asil Kağıt, Mobil Lastikçi, Walk in invest, Walk in Trans, Sport at Home, walk in school, Walk in auto

Check Also

kaucuk-zemin-kaplama

Kauçuk Zemin Kaplama

Kauçuk Zemin Kaplama Nedir? Kauçuk Zemin Kaplama, zemine esneklik kazandırmak için uygulanan bir zemin kaplama …